دانلود فوت موب (FotMob Pro) برنامه پیگیری نتایج فوتبال در اندروید

دانلود فوت موب (FotMob Pro) موضوعی است که هم اکنون در آن هستید. گروهی از مردم در دنیا وجود دارند که تنها به یک بازی ورزشی به نام فوتبال علاقه بسیار زیادی را نشان می‌دهند. با استفاده از برنامه Soccer Scores Pro – FotMob Full Unlocked به راحتی نتایج فوتبال را بررسی خواهید‌ کرد و از این کار لذت خواهید برد. اپلیکیشن‌های زیادی در خصوص فوتبال وجود دارند که برخی از آنها از نظر تعداد نصب و محبوبیت در بین کاربران رتبه‌ی بهتری دارند. گروهی خاص که از آنها صحبت به میان آمده این توانایی را دارند تا تمامی اخبار مربوط به فوتبال را بررسی نمایند. اما در واقع باید به این موضوع توجه کرد که پیگیری دقیق می‌تواند زمان گیر باشد و وجود برنامه ای که این کمک را به شما کند در اولویت قرار دارد. در این نوشته تصمیم داریم به معرفی و دانلود فوت موب – FotMob Pro که یک برنامه پیگیری و اطلاع رسانی نتایج فوتبال‌های سراسر دنیا برای اندروید است بپردازیم.

در ادامه همراه با ایران ای پی کی باشید…

 

دانلود فوت موب (FotMob Pro) برنامه پیگیری نتایج فوتبال در اندروید
دانلود فوت موب (FotMob Pro) برنامه پیگیری نتایج فوتبال در اندروید

 

معرفی اپلیکیشن پیگیری نتایج فوتبال فوت موب (FotMob Pro)

برنامه Soccer Scores Pro این توانایی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا نتایج مربوط به تمامی بازی‌های فوتبال را به صورت زنده بررسی نمایید. این برنامه تنها سیستم عامل اندروید را برای نصب پذیرش می‌کند. زمانی که این برنامه را بر روی گوشی نصب نمودید می‌توانید علاوه بر تمامی اخبارهای جدید در خصوص فوتبال، نتیجه ی مربوط به آنها و در نهایت زمان مسابقه ها را هم بررسی نمایید.

در بین برنامه‌هایی که اطلاع رسانی را انجام می‌دهند اپلیکیشن موجود در بالاترین سطح ممکن قرار دارد. تیم ها بر اساس طبقه بندی موجود به راحتی قابل دسترسی هستند و می‌توانید آنها را بررسی کنید. تعداد نصب مربوط به این برنامه با توجه به کارایی که دارد در بالاترین تعداد گزارش شده که بیشتر از پنجاه میلیون بار بوده و در نهایت شما می‌توانید آن را از طریق سایت ایران اپک دانلود و بر روی گوشی خود نصب نمایید.
تمامی لیگ‌ها، تیم‌ها در این برنامه گنجانده شده و علاوه بر این امتیازدهی هم برای هریک از آنها قابل انجام خواهد بود. مسابقه‌هایی که به صورت زنده در حال پخش هستند از طریق اطلاع رسانی انجام شده برای شما ارسال خواهد شد تا بتوانید همزمان آن را مشاهده کنید. لذت دیدن مسابقات در همان لحظه تا دیدن نتایج مربوط به آنها لذتی بالاتر است.

تعداد لیگ‌هایی که در این برنامه قرار داده شده به تعداد صد لیگ برتر در جهان است. از نظر صوتی می‌توانید برنامه‌ها را به صورت زنده مشاهده کنید و این قابلیت بدون دریافت هیچ مبلغی تنها از طریق نصب برنامه Soccer Scores Pro بر روی گوشی شما امکان پذیر خواهد بود. محیط کاربری مربوط به برنامه بسیار ساده بوده و در زمان استفاده از آن همه چیز به صورت واضح در اختیار شما قرار دارد.

 

دانلود فوت موب (FotMob Pro) برنامه پیگیری نتایج فوتبال در اندروید
دانلود فوت موب (FotMob Pro) پیگیری نتایج فوتبال نسخه فول و آنلاک

 

بخش دانلود فوت موب – FotMob

  • شماره نسخه: ۱۱۱٫۰٫۷۴۶۶ – آخرین ورژن توسعه داده شده توسط سازندگان برای اندروید
  • تاریخ انتشار: دی ۹۸
  • نیاز به اینترنت: دارد
  • اندروید مورد نیاز: نسخه ۴٫۲ و بالاتر
  • حجم: ۱۶ مگابایت
  • دسته بندی: نرم افزار خبر ورزشی – نتایج آنلاین فوتبال
  • برنامه مشابه: بازی فوتبال اندروید
  • لینک گوگل پلی

 

👇👇 برای دانلود از باکس‌ زیر استفاده نمایید 👇👇

🔵 دانلود آخرین نسخه فوت موب برای اندروید – نسخه آنلاک

 

دیدگاه شما در رابطه با این برنامه نتایج آنلاین فوتیال چیست؟

در صورت وجود هرگونه سوال و مشکل برای ما یک نظر ارسال کنید.