دانلود زاپیا (Zapya) اپلیکیشن انتقال فایل با وایرلس اندروید + VIP

دانلود زاپیا نوشته‌ای است که هم اکنون در آن قرار دارید. برای اینکه بتوانیم در مدت زمان بسیار کوتاه داده های مفید و پرحجمی را به صورت رایگان از یک سیستم مربوط به گوشی یا پی سی به سیستم دیگر منتقل کنیم استفاده از برنامه هایی همانند Zapya سودمند خواهد بود. برای آنکه اطلاعات دقیق تری را از این برنامه کاربردی بدانید با ما تا پایان این مطلب همراه شوید. در این نوشته تصمیم داریم به معرفی و دانلود زاپیا (Zapya) برای انتقال فایل و عکس و فیلم و موزیک بین دو گوشی اندروید از طریق وایرلس بپردازیم.

در ادامه همراه با ایران ای پی کی باشید…

 

دانلود زاپیا (Zapya) برای انتقال فایل با وایرلس اندروید
انلود زاپیا (Zapya)  برای انتقال فایل با وایرلس اندروید

 

مزایایی که در دانلود زاپیا – Zapya بیشتر مورد توجه قرار دارد!

هر برنامه ای که بر روی سیستم گوشی یا کامپیوتر شما نصب می گردد با مزایا و معایب همراه خواهد بود. در خصوص Zapya می توان همواره به این نکته توجه نمود که با سرعت بالای این برنامه می توانید بلوتوث را برای همیشه به خاطره ها بسپارید. فایل هایی که در این برنامه می توانید آنها را منتقل کنید در دسته بندی های زیادی جای دارند که می توان از نمونه ی آنها به فایل های صوتی ، فیلم ها ، آهنگ ها ، اپلیکیشن ها و . . . اشاره نمود.روش کار ساده و راحت برای انتقال دادن انواع فایل می تواند مزید بر علت باشد زیرا همه ی افراد توانایی کار کردن با جزئیات درون برنامه ای را ندارند. سیستمی که از طریق آن این برنامه فعالیت های خود را انجام می دهد wifi است. بنابراین نیازی نیست که شما در فاصله های بسیار نزدیک هم قرار داشته باشید یا ارتباط با سیم را بین دو دستگاه برقرار کنید.

علاوه بر آن در گذشته افرادی که از سیستم عامل آی او اس بهره مند بوده اند توانایی استفاده از بلوتوث را برای انتقال تمامی فایل ها نداشتند که خوشبختانه با وجود این برنامه های جدید چنین تغییراتی نیز اعمال شد. پس هم سیستم عامل اندروید که تمرکز بیشتر این برنامه بر روی سیستم عامل مذکور بوده و هم سیستم آی او اس می توانند از برنامه Zapya برای انتقال داده ها کمک بگیرند.

 

مقایسه محدودیت های Zapya و SHAREit

همیشه این نام ها در کنار هم بوده اند ، بنابراین یک مقایسه اجمالی می تواند بسیاری از ویژگی های آنها را نیز به ما نشان دهد. قطعا افرادی که همزمان از این دو برنامه در حال استفاده هستند می توانند تجارب خود را با شما درمیان بگذارند . سرعتی که تقریبا بین انتقال داده ها در بین هر دوی آنها مشترک است اما در SHAREit کمی بهتر بوده و به همین دلیل تقریبا سه برابر رأی بیشتر در مقایسه با زاپیا را به خود اختصاص داده است .

اما یکی از ویژگی های متفاوت در Zapya را می توان کار گروهی آن دانست. یعنی برای ارسال نمودن یک فایل برای چند نفر نیازی نیست تا برای هر یک از آنها به صورت جداگانه این کار را انجام دهید. تنها می توانید یک بار یک گروه را ایجاد نمایید و سپس برای همه ی آنها یک بار ارسال را انجام دهید. برای لمس این واقعیت کافی است تا یک بار امتحان کنید!

 

تصاویر محیط زاپیا اندروید

 

تصاویر محیط زاپیا اندروید
تصاویر محیط زاپیا اندروید
تصاویر محیط zapya اندروید
تصاویر محیط zapya اندروید

دانلود زاپیا با لینک مستقیم

دانلود نسخه معمولی

دانلود برنامه با لینک مستقیم VIP

 

دیدگاه شما در رابطه با این برنامه چیست؟

در صورت وجود هرگونه سوال و مشکل در این زمینه از بخش دیدگاه‌ها همراه با ایران ای پی کی باشید…