دانلود دیکشنری (Dictionary Pro) بدون اینترنت برای اندروید

دانلود دیکشنری آفلاین موضوعی است که هم اکنون در آن هستید. امروزه با گسترش میزان تحصیلات و همچنین با بیشتر شدن سفرها به نقاط مختلفی از دنیا نیاز است تا برنامه‌هایی همانند Dictionary Pro را بر روی گوشی خود نصب کنیم. نصب کردن چنین برنامه‌هایی کار بسیار سختی نیست و تنها کافی است تا شما بتوانید سیستم اندروید خود را برای ورود این برنامه ها و پس از آن برای دانلود و نصب فعال نمایید. برای دانلود می‌توانید از سایت ما کمک بگیرید. دیکشنری مورد نظر، توانایی آن را دارد تا امکانات فوق العاده‌ای را در دسترس شما قرار دهد. منابع و دیتابیس‌هایی که در این دیکشنری مورد استفاده قرار دارد به دلیل اینکه منبعی فوق العاده مهم بوده در مدت زمان بسیار کم توانسته تا نظر تعداد زیادی از کاربران را به خود جلب کند. دیکشنری که از آن صحبت شده در واقع هم می‌تواند به صورت آنلاین و هم به صورت کاملا آفلاین خدماتی را به شما ارائه دهد. در این نوشته تصمیم داریم به معرفی و دانلود دیکشنری (Dictionary Pro) که به صورت آفلاین با امکانات متنوع از جمله مترادف و متضاد است بپردازیم.

در ادامه همراه با ایران ای پی کی باشید…

 

دانلود دیکشنری (Dictionary Pro) بدون اینترنت برای اندروید
دانلود دیکشنری (Dictionary Pro) بدون اینترنت برای اندروید

 

معرفی اپلیکیشن دیکشنری (Dictionary Pro) برنامه ترجمه آفلاین انگلیسی به فارسی

معمولاً دیکشنری‌ها نیاز دارند تا منابعی معتبر را در اختیار داشته باشند که در نهایت خروجی کار هم با اعتبار خوبی مورد تأیید کاربران قرار گیرد. در این برنامه از Webster’s Dictionary , Roget’s Thesaurus , The American Heritage Dictionary به عنوان معتبرترین منابع کمک گرفته شده تا بدون هیچ محدودیتی اطلاعات موجود را گسترش دهند. هر دیکشنری که از این منابع استفاده کند قطعا در زمره ی بهترین‌ها قرار دارد و تنها زمانی می توان به این واقعیت رسید که با دیکشنری کار شود.

 

هر کلمه‌ای که نیاز دارید در این دیکشنری جای گرفته و تنها کافی است تا شما کلمه‌هایی که نیاز دارید را در آن جست و جو کنید. با یک سرچ ساده متوجه خواهید شد که چه امکانات وسیعی را در اختیار شما قرار می دهد. علاوه بر این که شما خواهید توانست معنی کلمه‌ی مورد نظر خود را بررسی کنید در نهایت می‌توانید تعریفی از ویژگی‌های لغت و کاربرد در جاهای مختلف هم داشته باشید.

 

در کنار این خصوصیات می‌توانید کلماتی که هم معنی و متضاد هستند را به یکباره در کنار لغت ببینید و به یادگیری بیشتر خود کمک کنید. این دیکشنری هر لغتی را به چهل زبان در سطح دنیا ترجمه خواهد کرد. زمانی که لغت نمایش داده می‌شود همزمان می‌توانید تلفظ صحیح را هم فرا گیرید. به دلیل قوی و جامع بودن دیکشنری مورد نظر بسیاری از افراد برای بالا بردن سطح زبان در امتحان‌هایی همانند تافل از آن کمک می‌گیرند.

 

بخش دانلود دیکشنری (Dictionary Pro)

  • شماره نسخه: ۱۲٫۶ – آخرین ورژن توسعه داده شده توسط سازندگان برای اندروید
  • تاریخ انتشار: دی ۹۸
  • نیاز به اینترنت: ندارد
  • اندروید مورد نیاز: نسخه ۴٫۲ و بالاتر
  • حجم: ۵ مگابایت
  • دسته بندی: دیکشنری – مترجم
  • برنامه مشابه: مترجم گوگل
  • لینک گوگل پلی

 

👇👇 برای دانلود از باکس‌ زیر استفاده نمایید 👇👇

🔵 دانلود آخرین نسخه دیکشنری برای اندروید

 

دیدگاه شما در رابطه با این برنامه دیکشنری و مترجم چیست؟

در صورت وجود هرگونه سوال و مشکل برای ما یک نظر ارسال کنید.موفق و پیروز باشید…