دانلود Wakie Voice Chat یا واکی برنامه شبکه اجتماعی

Wakie Voice Chat – Talk To Strangers یا واکی، برنامه‌ای است که با استفاده از ‌‌آن می‌توانید با افراد مختلف در سراسر جهان ارتباط برقرار کنید. به این صورت که یک موضوع انتخاب می‌کنید و بعد از جستجو توسط برنامه می‌توانید با سایر افراد تماس صوتی برقرار کنید. امکان دیگری که این برنامه دارد این است که افراد در سراسر دنیا موضوعاتی را با زبان مورد نظر خودشان مطرح می‌کنند و شما می‌توانید در مورد هر کدام از آن‌ها که خواستید اظهار نظر کنید و یا خودتان یک چیزی بنویسد و سایر افراد در مورد نوشته شما اظهار نظر کنند. در این نوشته تصمیم داریم به معرفی و دانلود Wakie Voice Chat که یک نرم افزار اجتماعی و ارتباطی برای اندروید و iOS است بپردازیم.

 

در ادامه همراه با ایران ای پی کی باشید…

 

دانلود Wakie Voice Chat یا واکی برنامه شبکه اجتماعی
دانلود Wakie Voice Chat یا واکی برنامه شبکه اجتماعی

 

معرفی Wakie Voice Chat اندروید

با Wakie می‌توانید با مردم سراسر دنیا به گفتگو و مشاوره بپردازید و با افراد جدیدی آشنا شوید. این برنامه تاکنون بیش از یک میلیون نصب در گوگل پلی داشته و این به این معنی است که شما می‌توانید با یک میلیون نفر در سراسر جهان ارتباط برقرار کنید.

 

دانلود Wakie Voice Chat
Wakie Voice Chat

 

هر موضوعی که دوست دارید را مطرح کنید و محدودیتی از این بابت وجود ندارد. مثلا می‌توانید بپرسید بهترین مکان‌های گردشگری اسپانیا کجاست؟ تابستان به کدام کشور سفر کنم؟ و هر سوالی که دوست دارید. مطمئنا افرادی پیدا می‌شوند و به شما پاسخ می‌دهند. ممکن است دوستی از یک کشوری که قصد سفر به آن جا دارید را پیدا کنید و موقع سفر به آن کشور شما را به مکان‌های گردشگری ببرد.

با استفاده از Wakie به راحتی می‌توانید با فرهنگ کشور‌های مختلف آشنا شوید. می‌توانید افرادی که به کار مورد علاقه شما، علاقه دارند را پیدا کنید و اطلاعات خود را باهم رد و بدل کنید. مثلا اگر عاشق برنامه‌نویسی هستید، می توانید سایر برنامه‌نویس‌ها را در سراسر دنیا پیدا کنید.

 

بخش دانلود Wakie Voice Chat

  • شماره نسخه مخصوص اندروید: ۵٫۱٫۵
  • حداقل نسخه اندروید: اندروید ۴٫۱ و بالاتر
  • تاریخ بروزرسانی: بهمن ۹۸
  • حجم: ۱۸ مگابایت
  • دسته بندی: ارتباطی
  • برنامه مشابه: اینستاگرام
  • لینک گوگل پلی

 

👇👇 برای دانلود از باکس زیر استفاده کنید 👇👇

دانلود برنامه Wakie با لینک مستقیم

 

دیدگاه شما در رابطه با این برنامه اجتماعی چیست؟

در صورت وجود هرگونه سوال و مشکل در زمینه این برنامه برای ما دیدگاه ارسال کنید تا به آن پاسخ داده شود.