دانلود شر ایت (SHAREit) برنامه انتقال سریع فایل و نرم افزار اندروید

همانطور که می دانید از چند سال گذشته تا به امروز همواره دو برنامه نیز برای انتقال دادن سریع برای داده ها همواره مورد تأکید قرار داشته اند که یکی از آنها زاپیا و دیگری  SHAREit است. این برنامه ها در هر بازه ی زمانی باید به روزرسانی شوند تا بتوان از تمامی ویژگی های جدید و قدیم آن استفاده نمود. اکثریت نظرها برای استفاده از برنامه به شریت اشاره دارد ، بنابراین ویژگی های زیر می تواند تا حدودی شما را در انتخاب بهتر کمک کند. در این نوشته تصمیم داریم به معرفی و دانلود شر ایت (SHAREit) که برای انتقال فایل بین دو گوشی اندروید و ویندوز و آی او اس کاربرد دارد بپردازیم.

در ادامه همراه با ایران آی پی کی باشید…

دانلود شر ایت (SHAREit) انتقال فایل اندروید
دانلود شر ایت (SHAREit) انتقال فایل اندروید

 

ویژگی‌های کلیدی که با دانلود شر ایت به آن دست خواهید یافت:

  • ساده بودن و زیباسازی میزکار در شریت
  • انتقال بسیار سریع در داده های با حجم بسیار بالا
  • عدم وجود محدودیت در ارسال فایل ها
  • ارسال داده ها به صورت همزمان برای چند دستگاه
  • نصب کردن بدون پرداخت کوچک ترین هزینه
  • انتقال دادن برنامه  SHAREit از درون گوشی خود به یک گوشی دیگر
  • با نصب شریت بر روی پی سی می توانید داده ها را بدون ارتباط سیمی از گوشی به پی سی و بالعکس انتقال دهید.

 

رفع مشکلات احتمالی در زمان کار با SHAREit

شاید در ابتدای کار خود با این برنامه کمی با مشکل مواجه شوید ، بنابراین با مطالعه ادامه این مطلب آنها را به سرعت برطرف کنید.در ابتدا می توان به موضوعی اشاره نمود که شاید برخی از کاربران از آن اطلاعی ندارند و آن هم مشکل در هم زمانی استفاده از دیتا و شریت است.  اگر به صورت همزمان این کار را انجام دهید در انتقال داده ها اختلال به وجود می آید بنابراین بهتر است تا در حین انتقال دیتا را خاموش کنید.

اگر قصد دارید که در یک زمان یک فایل را به یک سیستم عام اندروید و یک سیستم عامل آی او اس انتقال دهید باید از به روز بودن و استفاده از آخرین نسخه برنامه SHAREit نصب شده بر روی هر دوی آنها مطمئن باشید ، در غیر این صورت انتقال با اختلال مواجه خواهد شد.

برای نصب نمودن آن باید در ابتدا حافظه گوشی خود را برای خالی بودن چک نموده و سپس  از طریق مارکت های موجود مثل اپ استور ، گوگل پلی یا بازار و . . . آن را دانلود نموده و بر روی نصب بزنید و کمی منتظر بمانید تا دانلود شود. حالا با باز نمودن برنامه از طریق گزینه های ارسال  و دریافت باید کمی صبر کنید تا شخص مورد نظر که توسط یک آی دی شناسایی می شود نیز برای انتقال داده یافت شود و در نهایت بر روی تصویر آن یک ضربه بزنید.

 

دانلود شر ایت (SHAREit) نسخه 4.7.68 انتقال فایل اندروید
SHAREit
SHAREit
SHAREit

 

دانلود شر ایت با لینک مستقیم

👇👇برای دانلود روی لینک زیر کلیک کنید👇👇

دانلود برنامه با لینک مستقیم

دانلود نسخه لایت و کم حجم

 

SHAREit و آشنایی با نحوه تنظیمات در آن

اولین کاری که پس از نصب نمودن هر برنامه ای باید در اولویت قرار دهید اعمال تنطیماتی درونی در آن است ، در خصوص برنامه ای که برای انتقال سریع تمامی اطلاعات گوشی خود به یک گوشی دیگر یعنی برنامه SHAREit هم می توانید از این تنظیمات کمک بگیرید. اما در ابتدا کمی با مزایای استفاده از این برنامه بیشتر آشنا شوید.

 

دیدگاه شما در رابطه با این برنامه چیست؟

در صورت وجود هرگونه سوال و مشکل در این زمینه از بخش دیدگاه‌ها همراه با ایران ای پی کی باشید…