دانلود SD Maid برنامه بهینه سازی اندروید و افزایش سرعت + مود

دانلود SD Maid موضوعی است که هم اکنون در آن هستید. بارها برای شما این اتفاق رخ داده است که برنامه‌هایی را بر روی گوشی خود نصب می کنید اما از آنها استفاده نمی‌کنید و پس از مدتی هم پاک می‌‌کنید، اما در نهایت در حافظه شما باقی خواهند ماند در این شرایط SD Maid کمک شایانی به شما خواهد‌ کرد. در این نوشته تصمیم داریم به معرفی و دانلود SD Maid که یک اپلیکیشن و برنامه بهینه سازی و افزایش سرعت گوشی اندروید است بپردازیم.

در ادامه همراه با ایران ای پی کی باشید.

 

دانلود SD Maid برنامه بهینه سازی اندروید و افزایش سرعت + مود
دانلود SD Maid برنامه بهینه سازی اندروید و افزایش سرعت + مود

 

مقدمه‌ای در رابطه با SD Maid

وجود نرم افزاری که بتواند با وجود مشکلات موجود در زمینه دنیای تکنولوژی و فناوری هنوز هم پرقدرت به کار خود ادامه دهد نشان از طراحی هوشمند آن می‌دهد. در خصوص SD Maid به عنوان یک ابزاری که بهینه سازی را برای سیستم حافظه مربوط به گوشی یا تبلت به همراه می‌آورد چنین ویژگی صدق می‌کند. پس از نصب آن اطمینان حاصل می‌شود که کمترین فضا در اختیار برنامه‌های شما بوده و خارج از آن را در اختیار نخواهید داشت.
SD Maid – System Cleaning Tool ابزاری است که به تنهایی با سیستم عامل اندرویدی هماهنگ شده و بنابراین سیستم هایی خارج از آن را در دست ندارد. پس اگر از سیستم عامل دیگری بر روی گوشی خود بهره می‌برید همانند آی او اس این برنامه کارایی ندارد. با وجود ابزار یاد شده فضای مربوط به گوشی شما از هر نوع آلودگی پاک می‌شود. حافظه ای که بی دلیل مورد استفاده قرار گرفته از دسترس خارج شده و به حالت عادی برای استفاده باز می‌گردد.
برخی از فایل‌ها از نوع دایرکتوری هستند و در صورتی که در دسترس باشند توسط افراد قابل حذف خواهند بود که در این صورت هم گوشی کارایی اصلی را ندارد ، SD Maid – System Cleaning Tool می تواند این موارد را هم مخفی کند تا تنها شما آنها را ببینید.

 

SD Maid – System Cleaning Tool بهینه ساز اندروید
SD Maid – System Cleaning Tool بهینه ساز اندروید

 

ویژگی‌های اصلی در SD Maid – System Cleaning Tool به عنوان قدرت مطلق پاک سازی حافظه سیستم اندروید:

این امکان وجود دارد تا برای جست‌ و‌جو کردن انواع فایل‌ها از جستجوگر پیشرفته آن کمک بگیرید تا دقیقا برنامه مورد نظر خود را دراختیار داشته باشید.
در بخش دیگر جستجو می‌تواند کمی پیشرفته‌تر شده و بر روی فایل‌های خاصی که در حالت مخفی قرار دارند تمرکز بیشتری صورت پذیرد.
کنترل کننده‌های برنامه توسط SD Maid – System Cleaning Tool برای این منظور طراحی شده اند تا بتوانند اسکنی قوی را انجام دهند. این اسکن می‌تواند برخی از برنامه ها را مسدود یا مجدداً تنظیم یا در نهایت به صورت کامل حذف نمایید. همچنین این برنامه ها می‌توانند حتی بر روی سیستم هم نصب شده باشند.
برخی از فایل های نصب شده کاملا غیر ضروری هستند که از این روش می توانید آنها را پیدا نموده و پاک کنید تا فضای مربوط به آن قابل استفاده باشد.

 

بخش دانلود SD Maid اپلیکیشن بهینه ساز اندروید

  • شماره نسخه: ۴٫۱۵٫۴
  • تاریخ انتشار: آذر ۹۸
  • نیاز به اینترنت: ندارد
  • اندروید مورد نیاز: نسخه ۴٫۲ و بالاتر
  • حجم: ۸ مگابایت
  • برنامه مشابه: کلین مستر
  • سازگار با گوشی‌های سامسونگ، هواوی، شیائومی، اچ تی سی، ال جی، سونی و سایر اندرویدها
  • دسته بندی: کاربردی – بهینه ساز
  • لینک گوگل پلی

 ⭐ دانلود آخرین نسخه SD Maid

⭐⭐ دانلود نسخه مود SD Maid

 

دیدگاه شما در رابطه با این برنامه بهینه ساز و افزایش سرعت اندروید چیست؟

از بخش دیدگاه ها در مورد SD Maid برای ما یک نظر ارسال کنید….