دانلود نشان (Neshan) اپلیکیشن نقشه و مسیریاب سخنگو فارسی اندروید
دسته بندیبرنامه اندروید برنامه های محبوب رده سنی3آنلاینبلهدیتاخیرورژن اندروید4.1 +به روز رسانی1402/1/31

دانلود نشان 1401 موضوعی است که هم اکنون در آن هستید. یکی از بهترین پیشنهادهای ما برای در دسترس بودن تمامی راه‌ها و مسیرها در زمان سفر استفاده از برنامه نقشه مسیریاب نشان خواهد بود که می‌توانید آن را بر روی سیستم خود نصب کنید. در این نوشته قصد داریم به معرفی و دانلود نشان (Neshan) که یک اپلیکیشن اندرویدی نقشه و مسیریابی سخنگو است بپردازیم.

برخی از نقشه‌هایی که وجود دارند می توانند به خوبی مسیر مربوطه را به شما نشان دهند، در این رابطه سخنگو بودن آنها هم بسیار کمک کننده خواهد بود. زیرا شما در طول یک مسیر قرار دارید و قطعاً با در دست گرفتن و نگاه کردن‌های پی در پی به صفحه‌ی گوشی هم گیج شده و هم این که می‌توانید به حادثه ای دچار شوید. بنابراین سخنگو بودن برنامه‌ها آن هم به زبان فارسی راه حلی مناسب برای شما خواهد بود. در ادامه همراه با ایران اپک باشید.

دانلود نشان (Neshan) اپلیکیشن نقشه و مسیریاب سخنگو فارسی اندروید

معرفی برنامه نشان؛ مسیریاب فارسی اندروید

کارایی برنامه‌ای که از آن یاد می‌کنیم مربوط به استفاده از جی‌پی‌اس خواهد بود. یعنی همزمان باید جی‌پی‌اس مربوط به گوشی خود را نیز فعال نمایید. بررسی‌ها دقیق‌تر انجام می شود تا در نهایت سریع‌ترین و بهترین مسیر از نظر ترافیکی نیز بررسی شود. در صورتی که در جاده‌ای در حال پیمایش هستید اگر دوربین‌هایی در مسیر خود دارید با هشدارهایی پیش از رسیدن به این دوربین‌هایی که سرعت را کنترل می‌کنند به شما تذکر داده می شود تا سرعت خود را پایین آورید.

همچنین در صورتی که پلیس‌راه یا ایست‌های پلیسی در جلوتر وجود داشته باشد و حتی سرعت گیری در جلوی شما دیده شود این برنامه کارایی آن را دارد که پیش از رسیدن به آن هشداری را برای کنترل سرعت به شما بدهد. در این صورت خودروی موردنظر آسیب کمتری خواهد دید و علاوه بر این از جریمه شدن‌ها هم خبری نیست. بنابراین این برنامه سخنگو توانایی آن را دارد تا برای افرادی که دائماً در حال تردد در یک مسیر هستند اما از علائم و ایست‌های پلیس و … باخبر نیستند کمک فراوانی نموده و موجب سریع تر رسیدن آنها به مقصد شود.

با دانلود کردن و همچنین نصب برنامه مسیریاب نشان که به صورت سخنگو راه را نشان می‌دهد، می توانید از طرح‌های ترافیکی هم باخبر شوید. حتی خواهید توانست تا مسیرهایی که ممنوع بوده یا مسیر ویژه برای تردد خودروهای عمومی می‌باشد را با این برنامه یاد بگیرید. اکثر افرادی که در اسنپ و تپ سی کار می‌کنند پیش از حرکت خود با استفاده از این برنامه می‌توانند در سریع ترین مسیر شما را به مقصد برسانند.

ویژگی های نقشه سخنگوی نشان:

  • نقشه آنلاین و همچنین نقشه آنلاین با جزئیات فراوان
  • انتخاب سریع‌ترین و کم ترافیک‌ترین مسیر
  • امکان اشتراک گذاشتن موقعیت با دوستان
  • پشتیبانی از زبان فارسی
  • امکان تایپ فارسی
  • پیدا کردن خیابان‌ها، پمپ بنزین‌، هتل و …
  • بررسی طرح زوج یا فرد
  • در حال حاضر این نقشه سخنگو نشان می‌تواند تنها در برخی از شهرها کاربرد داشته باشد اما رفته رفته بر تعداد آنها افزوده خواهد شد تا شما بتوانید با استفده از نقشه سفرهای بین شهری و بین استانی خود را بی دغدغه انجام دهید.
  • رابط کاربری آسان و فوق العاده زیبا
دانلود کنید...

دانلود باکس

گزارش خرابی لینک

گزارش خرابی لینک

اپلیکیشن های مرتبط

نظرات کاربران

0 نظر
نظر شما پس از تایید مدیر درج خواهد شد

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !