دانلود هاگو (Hago) برنامه بازی با افراد نزدیک در اندروید

دانلود هاگو (Hago) موضعی است که هم اکنون برای دانلود در آن قرار دارید. برای آنکه بتوانید دوست‌هایی را در اطراف خود پیدا کنید تا با شما در ارتباط باشند و با آن‌ها بازی کنید، این کار را با یک برنامه جالب با نام Hago محقق کنید تا با دنیایی متفاوت آشنا شوید. افراد زیادی هستند که در زمینه ی گیم حرف اول را می‌زنند، برای این که با این افراد بیشتر آشنا شوید و همچنین ارتباطی قوی‌تر و تبادل نظرهای بیشتری را انجام دهید توصیه می‌شود تا از برنامه پرطرفدار هاگو – Hago کمک بگیرید. برای دانلود و نصب برنامه مورد نظر نیازی نیست که شما کار سختی را در پیش بگیرید بلکه تنها کافی است تا به سایت ایران ای پی کی سری بزنید و در این سایت برنامه خود را پیدا کنید. سپس برای اجرای برنامه اقدام کنید.

 

دانلود هاگو (Hago) برنامه بازی با افراد نزدیک در اندروید
دانلود هاگو (Hago) برنامه بازی با افراد نزدیک در اندروید

 

معرفی برنامه هاگو – Hago

در این برنامه شما توانایی آن را دارید که در حالت زنده با دوستان خود ارتباط برقرار نمایید. بازی‌ها از نظر گیمرهای حرفه‌ای سخت نیستند و شما خواهید توانست تا در هر سطحی آنها را بازی کنید. بازی‌ها از سخت تا ساده طبقه بندی می‌شوند و بر اساس توانایی خود می‌توانید دوستانی را برای این کار انتخاب کنید.

 

بازی آنلاین با هاگو - Hago
بازی آنلاین با افراد نزدیک در برنامه هاگو – Hago

اگر یکی از طرفداران این برنامه باشید قطعاً بازی کردن با آن را فراموش نخواهید کرد و Hago با سورپرایزهای خود می‌تواند بهترین امکانات را در اختیارتان قراردهد. بازی‌ها به صورت هفتگی در این برنامه جای می‌گیرند تا علاقه مندان هر هفته بازی جدید را دنبال کنند و از تنوع لذت ببرند. گیمرها باید پیش از شروع بازی باهم آشنا شده و به چت کردن بپردازند. چت ها از نوع متنی و صوتی است.

 

بازی آنلاین با دانلود هاگو - Hago
هاگو – Hago بازی آنلاین اندروید

حتی افرادی که در طول روز وقت زیادی را برای پرداختن به سرگرمی‌های خود ندارند این برنامه را انتخاب می‌کنند زیرا Hago تنها در حدود سه دقیقه وقت شما را به خود اختصاص می‌دهد. برای بازی کردن باید به صورت آنلاین باشید و بنابراین اینترنت خود را در طول این سه دقیقه روشن بگذارید، چت ها آنلاین بوده و برهمین اساس ممکن است تا اعلان هایی برای شما ارسال شود. با این روش می‌توانید در هر کجای دنیا دوست‌هایی را پیدا کنید که شاید در حالت معمولی هرگز آنها را نبینید.

 

دانلود هاگو
بازی آنلاین با هاگو – Hago

 

بخش دانلود هاگو – Hago بازی با افراد نزدیک در اندروید

  • شماره نسخه: ۳٫۷٫۵ – آخرین ورژن توسعه داده شده توسط سازندگان برای اندروید
  • تاریخ انتشار: دی ۹۸
  • نیاز به اینترنت: دارد
  • اندروید مورد نیاز: نسخه ۴٫۳ و بالاتر
  • حجم: ۷۶ مگابایت
  • دسته بندی: بازی – اجتماعی و دوستیابی
  • بازی مشابه: کانتر استریک
  • لینک گوگل پلی

دانلود آخرین نسخه هاگو با لینک مستقیم

 

دیدگاه شما در رابطه با این بازی چیست؟

در صورت وجود هرگونه سوال و مشکل برای ما یک نظر ارسال کنید.