دانلود ابزار دی ان اس – A 1.1.1.1: Faster & Safer Internet اندروید

دانلود ابزار دی ان اس موضوعی است که هم اکنون در آن هستید. از برنامه‌هایی که شاید بسیاری از افراد دوست دارند تا آن را بر روی گوشی خود داشته باشند و خبری از امنیت هم می‌دهد در خصوص اپلیکیشن اینترنت سریع و امن بوده که تنها بر روی سیستم اندرویدی قابلیت نصب را دارد.
در زمانی که شما این برنامه را روی گوشی نصب خواهید کرد سرعت مربوط به گوشی شما بالاتر می‌رود. برنامه‌ای که ما از آن کمک می‌گیریم در حقیقت نوعی اینترنت جهانی بوده و در صورتی که قابلیت‌های گوش در حد متناسبی طراحی شوند می‌توانند از این مزیت کمک بگیرند. هرچه سرعت بالاتر باشد این انتظار می‌رود که کارها با سرعت بهتری انجام شده و مدیریت زمان هم به صورت خود به خودی صورت خواهد پذیرفت. در این نوشته تصمیم داریم به معرفی و دانلود ابزار دی ان اس (A 1.1.1.1: Faster & Safer Internet) برای افزایش سرعت اینترنت و امنیت آن در گوشی‌های اندروید بپردازیم.

در ادامه همراه با ایران ای پی کی باشید…

دانلود ابزار دی ان اس - A 1.1.1.1: Faster & Safer Internet اندروید
دانلود ابزار دی ان اس – A 1.1.1.1: Faster & Safer Internet اندروید

 

معرفی ابزار دی ان اس اندروید – A 1.1.1.1: Faster & Safer Internet

برای آنکه بتوانیم از محیطی امن استفاده کنیم نیاز است تا یک سری تغییراتی را ایجاد نماییم. البته این کار برای ما بسیار سخت خواهد بود. بهترین راه‌حل موجود را می توان به ISP‌ها نسبت داد. اطلاعاتی که گاهاً از کاربران فاش می‌شود مربوط به همین مرحله بوده که معمولاً امنیت آن رعایت نمی‌شود، در صورتی که ما بتوانیم بر روی دی ان اس تمرکز کنیم به آسانی می‌توان مشکل موجود را از سر راه برداشت.
برای این منظور اپلیکیشنی به روی کار آمده که می‌تواند این کار را برای ما آسان تر کند. تمامی تمرکز مربوط به این برنامه به تغییر دادن دی ان اس باز می‌گردد. با این راه حل میتواند امنیت را بالاتر ببرد و امکان فاش شدن اطلاعات را هم به صفر برساند. ابزار دی ان اس جدید است و شما با سرعت بالاتری می‌توانید به فعالیت‌های خود رسیدگی کنید. برخی این باور را دارند که با نصب شدن این برنامه اطلاعات آنها از دسترس خارج خواهد شد، در حالی که این مسئله صحت ندارد و از حالت فعلی که بدون امنیت در حال استفاده از این فضای غیر ایمن هستید، امنیت بیشتری را در اختیارتان قرار می‌دهد.
بررسی‌ها نشان می دهند که افزایش سرعت برای اینترنت شما تا حدود ۲۸% بیشتر از قبل ارتقاء پیدا کرده و خود آغاز یک تغییر در روند همیشگی است. شما با باز کردن آن به هیچ عنوان درگیر برنامه نمی‌شوید، بلکه به سرعت با ارائه یک آدرس به باز کردن اینترنت می‌پردازد.
برای دانلود و نصب این برنامه یعنی اینترنت سریع و امن می‌توانید از سایت ایران ای پی کی اقدام کنید.

 

 

بخش دانلود ابزار دی ان اس – A 1.1.1.1: Faster & Safer Internet 4.3

  • شماره نسخه: ۳٫۱۰ – آخرین ورژن توسعه داده شده توسط سازندگان برای اندروید
  • تاریخ انتشار: دی ۹۸
  • نیاز به اینترنت: دارد
  • اندروید مورد نیاز: نسخه ۵٫۰ و بالاتر
  • حجم: ۱۶ مگابایت
  • دسته بندی: ابزار اینترنت – DNS
  • برنامه مشابه: Meteor

 

👇👇 برای دانلود از باکس‌ زیر استفاده نمایید 👇👇

🔵 دانلود آخرین نسخه ابزار DNS

 

دیدگاه شما در رابطه با این برنامه ابزار دی ان اس چیست؟

در صورت وجود هرگونه سوال و مشکل برای ما یک نظر ارسال کنید…