دانلود بازی آمیرزا (Amirza) بازی ایرانی و جذاب حدس کلمه

دانلود بازی آمیرزا موضوعی است که هم اکنون در آن هستید. آمیرزا یکی از بازی‌های پرمخاطب در چند سال گذشته بوده که به عنوان پدیده نیز در بین بازی‌ها معرفی شده است و هنوز هم برخی از افراد در بازی کردن با آن افراط می‌کنند. در بین مخاطبانی که هر روزه از طرق مختلف برنامه‌هایی همچون بازی‌ها را دانلود میکنند و طبق نظرسنجی انجام شده در زمره ی برترین بازی‌ها در سال نود وشش عنوان شد. علاوه بر آن در سال ۹۷ هم این نام را با خود به همراه داشت. در این نوشته تصمیم داریم به معرفی و دانلود بازی آمیرزا (Amirza) که بازی ایرانی و حدس کلمه جذاب و فوق العاده سرگرم کننده است بپردازیم.

دانلود بازی آمیرزا (Amirza) بازی ایرانی و جذاب حدس کلمه
دانلود بازی آمیرزا (Amirza) بازی ایرانی و جذاب حدس کلمه

 

معرفی بازی آمیرزا برای اندروید

در این بازی شما نیاز دارید تا از ذهن خود کمک بگیرید و بتوانید کلماتی که درخواست می‌شوند را با حدس زدن کامل کنید. این بازی از مراحل ساده تا مراحل بالاتر نیز بررسی شده و افراد از بازی کردن با آن لذت می‌برند. زیرا کاملا شما را به خود وابسته خواهد کرد و در هر فرصتی که داشته باشید برای تقویت ذهن خود بازی آمیرزا را باز کرده و به کار با آن مشغول می‌شوید. حتی برخی از مواقع ساعت ها می‌گذرد و شما هنوز هم به آن مشغول هستید که این نشان دهنده گیرایی بازی خواهد بود.

 

دانلود آمیرزا
دانلود بازی حدس کلمه آمیرزا

این بازی را می‌توانید به صورت تک نفره و حتی چند نفره نیز بازی کنید. لذت بازی کردن در تعداد بالا می‌تواند کمی لذت بخش تر باشد. حتی این چالش در برخی از خانه ها به صورت یک بازی عمومی در بین خانواده بوده و چند نفر در یک زمان برای حدس زدن کلمه در کنار هم جمع شده و به طی کردن مراحل آن مشغول می‌شوند. برخی از مواقع کلمات آنقدر سخت می‌شوند که حدس زدنش غیر ممکن خواهد بود.
تعداد کلی مراحل مربوط به برنامه آمیرزا پانصد مرحله بوده که شخصیت‌های بازی در مراحل مختلف تغییر می‌کنند، علاوه بر آن موسیقی پخش خواهد شد، از نظر طراحی و گرافیک بازی هم مثالی وجود ندارد. بازی کاملا ایرانی طراحی شده تا کاربران بتوانند با سنت و فرهنگ غنی ما و حتی برخی از کلماتی که نسبت به آن اطلاعاتی ندارند، آگاهی پیدا کنند.
در این بازی شما امتیاز می‌گیرید و مراحل را پشت سر هم طی خواهید کرد، اما این نکته مهم است که در هر جایی توانایی برای بازی ندارید و نمی‌توانید آن را حدس بزنید از آسان کننده‌ها در ازای پرداخت درون برنامه کمک خواهید گرفت. در طول یک دوره بر اطلاعات عمومی شما افزوده خواهد شد.

 

آمیرزا بازی حدس کلمه اندروید
آمیرزا بازی حدس کلمه اندروید

 

بخش دانلود بازی آمیرزا – Amirza

  • شماره نسخه: ۵٫۳ – آخرین ورژن توسعه داده شده توسط سازندگان برای اندروید
  • تاریخ انتشار: آذر ۹۸
  • نیاز به اینترنت: ندارد
  • اندروید مورد نیاز: نسخه ۴٫۱ و بالاتر
  • حجم: ۵۲ مگابایت
  • دسته بندی: بازی ایرانی – کلماتیک
  • برنامه مشابه: کلماتیک
  • لینک گوگل پلی

 

👇👇 برای دانلود بازی از باکس‌ زیر استفاده نمایید 👇👇

🔵 دانلود آخرین نسخه بازی آمیرزا برای اندروید

 

دیدگاه شما در رابطه با این بازی فارسی حدس کلمه چیست؟

در صورت وجود هرگونه سوال و مشکل برای ما یک نظر ارسال کنید.