دانلود کندی کمرا (Candy Camera for Selfie) برنامه دوربین اندروید

دانلود کندی کمرا موضوعی است که هم اکنون در آن هستید. از اپلیکیشن‌های قابل دانلود می‌توان به یک برنامه فوق العاده در خصوص ویرایش کردن تصاویر اشاره نمود که البته با کمک آن می‌توانید به آسانی افکت گذاری‌های حرفه ای را هم انجام دهید. Candy Camera for Selfie هیچ نوع تبلیغی را در درون برنامه خود ندارد و در واقع می‌توان به این نکته هم توجه داشت که به صورت کاملا رایگان طراحی شده‌است. افرادی که با برنامه‌های رایگان کار می کنند از این ویژگی باخبر هستند که چنین برنامه‌هایی عموماً مشکلاتی دارند. یکی از مهم‌ترین آنها آزار دهنده بودن تبلیغات متنوعی است که قابل پخش می‌باشد. در این نوشته تصمیم داریم به معرفی و دانلود کندی کمرا (Candy Camera for Selfie) که یک برنامه دوربین و ویرایش، فیلتر و افکت گذاری بر روی عکس‌ها است بپردازیم.

در ادامه همراه با ایران ای پی کی باشید…

دانلود کندی کمرا (Candy Camera for Selfie) برنامه دوربین اندروید
دانلود کندی کمرا (Candy Camera for Selfie) برنامه دوربین اندروید

 

معرفی اپلیکیشن دوربین و ویرایش تصاویر کندی کمرا اندروید

اپلیکیشن کندی کمرا تمامی مرزها را پشت سر گذاشته و حالا در عین رایگان بودن خصوصیتی را هم دارد که هیچ تبلیغی را در حین کار برای شما باز‌ نکند. برنامه مورد نظر به تنهایی بر روی سیستم اندرویدی قابلیت باز شدن دارد. تعداد نصب اپلیکیشن موردنظر بسیار بالا گزارش‌شده و علاوه بر آن رضایت عمومی را هم در بر‌داشته است.
تعداد افکت‌هایی که برای آن می‌توانید مورد استفاده قرار دهید بیشتر از صد افکت خواهد بود. البته هریک از آنها را که نیاز دارید می‌توانید به راحتی بر روی عکس مورد‌نظر خود اجرا کنید. شما هم قادر خواهید بود تا تصویر جدیدی را به ثبت برسانید و همچنین علاوه بر آن از داخل گالری خود انتخاب کنید. پس از آن حتی امکان اشتراک‌گذاری هم وجود دارد.

 

معرفی اپلیکیشن دوربین و ویرایش تصاویر کندی کمرا اندروید Candy Camera
Candy Camera اندروید

اپلیکیشن ویرایش تصاویر کندی کمرا همچنین می‌تواند به صورت یک فتوشاپ حرفه‌ای عمل کند و حتی بر روی تبلت هم قابلیت اجرا دارد. از ویژگی‌هایی که کاربران به آن علاقه خاصی را نشان می‌دهند در خصوص ثبت تصاویر سلفی و اعمال تغییرات بر روی آن است.
تصاویر خود را می‌توانید هم از نظر روشنایی و هم از نظر تضاد رنگ‌ها و علاوه بر آن واضح بودن یا محو‌بودن بررسی نمایید. ابزارهایی وجود دارد تا با استفاده از آن حتی در جهت تصویر هم تغییر اعمال کنید. با استفاده از ابزاری با نام آرایش چهره قادرید تا به آسانی خط چشم، تغییر آرایش چشم ها، حتی ریمل بر روی چشم ها، لب و … را انجام دهید.
برای دور تصاویر در Candy Camera قاب‌هایی طراحی شده‌اند. علاوه بر آن استیکرها هم بر روی عکس‌ها قابل جاگذاری هستند. امتیاز مناسب از این برنامه نشان دهنده ویژگی‌های خاصی بوده، شاید از ظاهر برنامه نتوان به قابلیت‌های آن پی برد اما زمانی که در محیط کار با آن وارد می‌شوید یا اینکه خروجی از آن مقایسه می‌کنید، رفته رفته تغییرات اعمال شده بر روی تصویر را درک خواهید کرد.

 

معرفی اپلیکیشن دوربین و ویرایش تصاویر کندی کمرا اندروید
Candy Camera – معرفی اپلیکیشن دوربین و ویرایش تصاویر کندی کمرا اندروید

 

بخش دانلود کندی کمرا (Candy Camera) دوربین

  • شماره نسخه: ۵٫۴٫۲۸ – آخرین ورژن توسعه داده شده توسط سازندگان برای اندروید
  • تاریخ انتشار: دی ۹۸
  • نیاز به اینترنت: ندارد
  • اندروید مورد نیاز: نسخه ۴٫۲ و بالاتر
  • حجم: ۵۲ مگابایت
  • دسته بندی: عکاسی سلفی – دوربین
  • برنامه مشابه: کمرا ۳۶۰
  • لینک گوگل پلی

 

👇👇 برای دانلود از باکس‌ زیر استفاده نمایید 👇👇

🔵 دانلود آخرین نسخه کندی کمرا برای اندروید

 

دیدگاه شما در رابطه با این برنامه دوربین و عکاسی سلفی چیست؟

در صورت وجود هرگونه سوال و مشکل برای ما یک نظر ارسال کنید.موفق و پیروز باشید…